برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
مقایسه

تلویزیون سونی 65X9500G

دسته بندی: تلویزیون

* تلویزیون 65 اینچ سونی مدل 65X9500G

* جدیدترین نسخه سیستم عامل اندروید
* پشتیبانی از AirPlay 2 و HomeKit
* پردازشگر تصویر X1™ Ultimate
* قدرت خروجی صدای 20 وات
* کیفیت تصویر 4K

ادامه مطلب
گارانتی محصول
لوازم جانبی
0 تومان
توضیحات

تلویزیون 65 اینچ و 4K سونی مدل 65X9500G 

تلویزیون سونی 65X9500G از برترین تولیدات 2019 می‌باشد که امکانات عالی و پیشرفته را در اختیار گرفته است. بدون شک یکی از مهمترین امکانات در تلویزیون‌ها کیفیت تصویری است که محصولی از خود ارائه خواهد داد. اما در این مدل امکانات هوشمند با تنوع بالا و نوینی خود توجه بیشتری را به سمت خود کشانده‌اند. قابلیت‌های AirPlay 2 و HomeKit در کنار سایر امکانات سیستم عامل اندروید کارایی عالی را به شما ارائه می‌دهند که توسط آن‌ها امکان دسترسی به خانه‌ی هوشمند و مدیریت آن راحت تر خواهد شد و سرگرمی‌های پیشرفته‌ای را در اختیارتان قرار خواهد داد. این تلویزیون صحنه‌ها را با کیفیت 4K ایجاد می‌کند. پردازشگر تصویر X1™ Ultimate بر روی تلویزیون 65X9500G امکان ایجاد صحنه‌هایی دقیق با کیفیت رنگی بالا را ایجاد خواهد کرد. این پردازشگر جدید سونی جهانی کاملاً واقعی را ایجاد خواهد کرد که می‌توانید زنده بودن رنگ‌هایش را احساس نمایید.

فناوری X-Wide Angle کمک می‌کند تا در هر زاویه‌ای کیفیت فوق‌العاده‌ی تصاویر و صحنه‌ها را مشاهده نمایید. فناوری‌های دیگری نیز بر روی تلویزیون 65 اینچ سونی X9500G موجودند که کیفیت تصویر و رنگ‌های به نمایش درآمده را ارتقاء خواهند داد. پخش صدای 20 وات با کیفیت عالی کمک خواهد کرد تا صحنه‌ها را به صورت واقعی تر ببینید. فناوری S-Force Front Surround صدایی غنی با باس‌های گسترده را ایجاد می‌کند و صدای تولید شده به صورت همه جانبه به گوشتان خواهد رساند. فناوری Sound-from-Picture Reality™ در تلویزیون سونی 65X9500G هماهنگی بالایی بین صدا و تصویر ایجاد خواهد کرد تا صدا را در دل صحنه‌های در حال پخش و کاملا هماهنگ با آن‌ها حس کنید. این تلویزیون سونی با امکانات متنوع و پیشرفته‌اش، کارایی عالی را به شما ارائه خواهد داد تا رضایت کامل شما را به همراه بیاورد و توان سونی در تولید محصولات ویژه را اثبات کند.

تلویزیون 65 اینچ و 4K سونی مدل 65X9500G

کیفیت تصویر تلویزیون 65X9500G

رقابت داغ در تولید تلویزیون‌های 2019 به نفع مصرف کنندگان تمام شده است و در این سال شاید تلویزیون‌هایی شگفت انگیز بوده‌ایم که کارایی و کیفیت را به صورت کامل معنا کرده‌اند. تلویزیون سونی 65X9500G از دسته بالارده‌های تولید شده در این برند خوش نام است که با در اختیار داشتن امکانات نوین و در کنار آن قابلیت‌های پیشین کیفیت فوق‌العاده را ارائه خواهد داد. تصویر بر روی این تلویزیون با کیفیت 4K به نمایش درخواهد آمد تا جزئیات غنی از صحنه‌ها را برایتان به نمایش درآورد. این میزان کیفیت تصویر در کنار قابلیت‌ها و امکانات پیشرفته و متنوع دیگر، وضوح عالی را به همراه می‌آورد تا از دیدن صحنه‌ها لذت بالاتری ببرید. سونی ادعا کرده است که در این تلویزیون 4K رمز گشایی دنیایی از رنگ‌ها را انجام داده است و این سبب تولید صحنه‌ها و تصاویر با رنگ اصلی و کاملاً طبیعی خواهد شد.

پردازشگر تصویر X1™ Ultimate در این تلویزیون 4K سونی پیکسل‌های تشکیل دهنده‌ی تصویر را تقویت خواهد کرد و اثر عالی را بر روی آن‌ها خواهد گذاشت. این پردازنده‌ی جدید سیگنال‌های تصویر را در نرخ بیت فوق‌العاده بالا پردازش خواهد کرد تا با کیفیت اصلی بازسازی شوند. نوع پنل نمایشگر توسط این پردازشگر تصویر تشخیص داده خواهد شد و صحنه‌ها با توجه به پنل موجود تنظیم خواهند شد تا بالاترین کیفیت را ایجاد شوند. تلویزیون 65X9500G به واسطه‌ی این پردازشگر قدرتمند، تجربه‌ی دیداری کاملاً متفاوتی را به شما خواهد داد و صحنه‌های واقعی را خواهید دید. پردازنده ی تصویر X1™ Ultimate با تنظیم روشنایی تصویر در بخش‌های مختلف نمایشگر به صورت جداگانه و کاملاً هوشمندانه، امکان مشاهده‌ی رنگ‌هایی دقیق و جزئیات غنی را فراهم خواهد کرد تا صحنه‌ها را به صورت کامل مشاهده نمایید.

تجربه در اختیار قابلیت‌های مدرن

تلویزیون 65X9500G علاوه بر قابلیت‌های به روز و پیشرفته، امکانات پیشین را نیز در اختیار گرفته صحنه‌ها را با عالی ترین کیفیت و بالاترین وضوح به شما ارائه دهد. تکنولوژی X-Wide Angle در نمایشگر عریض این تلویزیون کمک خواهد کرد تا صحنه‌ها را از هر زاویه‌ای با کیفیت رنگی بالا و سایه‌های کامل مشاهده نمایید و در این حالت از فضای موجود استفاده بهینه‌تری خواهید کرد. فناوری X-Motion Clarity ™ بر روی تلویزیون 65 اینچ سونی X9500G کمک می‌کند تا صحنه‌های با سرعت بالا را با وضوح و جزئیات کامل مشاهده نمایید، با این قابلیت افزایش سرعت اجزای تشکیل دهنده‌ی تصویر، از وضوح و روشنایی صحنه‌های موجود نخواهد کاست. کنتراست استثنایی موجود بر روی این تلویزیون به واسطه‌ی فناوری‌های پیشرفته‌ی این بخش امکان پذیر شده است، در این تلویزیون کنتراست تصویر 6 برابر تلویزیون‌های LED معمولی خواهد بود.

فناوری پیشرفته‌ی X-tended Dynamic امکان ایجاد صحنه‌هایی زیبا از شب و چراغ‌های موجود در فضا را خواهد داد بدون اینکه از کیفیت بخش‌های روشن و تیره نمایشگر کاسته شود. فناوری Range™ PRO نیز در ارتقاء سطح کنتراست موجود بر روی نمایشگر کمک خواهد کرد تا رنگ‌های سیاه کاملاً تیره و سفید کاملاً روشن را با وضوح بالا مشاهده نمایید. این فناوری‌ها با ایجاد تضاد رنگی مطلوب مرز بین اشیا را به صورت کامل نمایان خواهد کرد. فناوری HDR نیز در بهبود کنتراست تصویر نقش ویژه و اساسی ایفا خواهد کرد. تکنولوژی TRILUMINOS™ در تلویزیون 65X9500G تنوع رنگی بی‌نظیری را ایجاد خواهد کرد و با این تنوع رنگی بالا، تصاویر با رنگ‌های دقیق ایجاد خواهند شد تا واقعی جلوه کنند. فناوری 4K X-Reality™ PRO نیز وضوح بیشتر را در صحنه‌های در حال پخش ایجاد خواهد کرد تا هیچ جزئی از تصویر از بین نرود و یا محو نشود.

کیفیت تصویر تلویزیون 65X9500G

پخش صدا واقعی با تلویزیون 65X9500G

ویژگی‌های پخش صدا بر روی تلویزیون 65X9500G از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. صحنه هایی تا این حد واضح و واقعی سزاوار صدا با توان و کیفیت فوق‌العاده هستند. همانند مدل‌های مشابه در سال‌های پیش تولید شده در کمپانی سونی، این محصول از توان صوتی 20 وات برخوردار است و صدایی واضح و کامل را به تمامی بخش‌های سالن شما خواهد کشاند. فناوری صوتی Dolby Atmos صدای سه بعدی را در اطراف شما ایجاد می‌کند تا شما را در میان صحنه‌ها و موسیقی قرار دهد. این فناوری صدا را با کیفیت نفسگیر و خارق‌العاده بر روی این تلویزیون 65 اینچ و 4K سونی مدل X9500G ایجاد خواهد کرد. این فناوری با ایجاد فضای صوتی کامل و واقع گرایانه کمک می‌کند تا حس بیشتری از صحنه‌های در حال پخش بر روی تلویزیون دریافت نمایید و حرکت اشیا متحرک در صحنه را برای شما واقع پذیرتر خواهند کرد.

ایجاد صدای قدرتمند توسط فناوری Dolby Atmos تاثیر کامل تری از سرگرمی‌ها را به شما انتقال خواهد داد. فناوری Sound-from-Picture Reality™ بر روی این تلویزیون تجربه‌ای کاملاً متفاوت را به شما ارائه خواهد داد. این فناوری در کنار چینش مناسب اسپیکرها کمک می‌کند تا صدا از میان تصاویر ایجاد شود و شاهد هماهنگی بالای صدا و تصویر در حال پخش خواهید بود. صدا ایجاد شده چنان با صحنه‌های در حال پخش همخوانی دارد که گویی در سالن تئاتر نشسته اید و صحنه‌های واقعی را خواهید دید.  با تلویزیون سونی 65X9500G کیفیت صدا و تصویر عالی خود و فناوری‌هایی پیشرفته‌ای که در اختیار گرفته است صدایی واقعی، شفاف، غنی و همه‌جانبه را به گوشتان خواهد رساند تا به عنوان یکی از ویژگی‌های فوق‌العاده‌ی این محصول، نظر شما را به این تلویزیون جلب کند.

پخش صدا واقعی با تلویزیون 65X9500G سونی

امکانات پیشرفته‌ی اسمارت

تکامل در نسل تلویزیون‌ها، آن‌ها را با امکانات عالی و پیشرفته همراه کرده است. در حدی که این محصولات را می‌توان تولیداتی فراتر از تلویزیون نام گذاری کرد و کارایی بالایی را از آن‌ها دریافت نمایید. با حضور تلویزیون‌های اسمارت در خانه‌های شما، استفاده از این محصول با جذابیت بالاتر و کاربرد بیشتر همراه بوده است. اما سونی برای تلویزیون 65X9500G که از محصولات 2019 این برند است، امکانات پیشرفته تری را گنجانده است تا کارایی مطلوب تری را به شما ارائه دهد. این تلویزیون با در اختیار گرفتن نسخه‌ی جدیدی از سیستم‌عامل اندروید کارایی‌های متنوع با امکان دسترسی راحت را به شما ارائه خواهد داد.

شما می‌توانید از طریق رابط کاربری پیشرفته و جذاب این تلویزیون به سرعت امکانات موجود را در دست بگیرید و برنامه‌ها را اجرا نمایید. امکان کنترل کامل تلویزیون از طریق GOOGLE HOME فراهم می‌باشد و همچنین شما می‌توانید از دستیار صوتی هوشمند آمازون برای مدیریت کامل تر و راحت تر تلویزیون اسمارت 65X9500G استفاده نمایید. عملکرد نمایش آینه‌ای AirPlay 2 بر روی این تلویزیون امکان اتصال دیوایس‌های هوشمند اپل از جمله آیفون و آیپد به صورت بی‌سیم فراهم خواهد کرد. این امر سبب در اختیار داشتن رسانه‌های صوتی و تصویری و همچنین سرگرمی‌های متنوع تر برای شما خواهد شد و علاوه بر آن تعامل برندهای سازنده را با هم بیشتر خواهد کرد.

در این تلویزیون 4K سونی قابلیت HomeKit نیز به چشم می‌خورد تا خانه‌ای هوشمند را در اختیار داشته باشید. آن قابلیت که تنها در تلویزیون 2019 سونی قابل استفاده می‌باشد امکان اتصال بی‌سیم انواع لوازم هوشمند شما را فراهم خواهد کرد و این امکان را به شما خواهد داد تا به راحتی تنظیمات مربوط به هر یک از این لوازم را در اختیار داشته باشید و نسبت به تغییر آن‌ها اقدام نمایید.

قابلیت‌های متنوع تر با امکان سرگرمی بیشتر و دلنشین تر

جذاب تر اینکه امکانات هوشمند تلویزیون اسمارت سونی 65X9500G به همین جا ختم نخواهد شد و امکانات دیگری را نیز توسط این محصول خوش تراش در اختیار خواهید داشت. برای کشف سرگرمی‌های متنوع بر روی این تلویزیون تنها کافیست خواسته‌هایتان را ادا نمایید. امکان تعامل صوتی بر روی این تلویزیون به شما کمک خواهد کرد تا از امکانات موجود استفاده بالاتری ببرید. ریموت کنترل هوشمند و پیشرفته‌ای که همراه این تلویزیون 65 اینچ و 4K عرضه شده است این امکان را برای شما فراهم خواهد کرد. برای اجرای برنامه‌ها و قابلیت‌های مورد نیاز تنها کافیست که دکمه‌ی مخصوص را فشار دهید و امکان مورد نظر خود را ذکر نمایید، پس از این کار برنامه و قابلیت مورد نظر شما اجرا خواهد شد. البته اگر با اجرای مرورگر این کار را انجام دهید، جستجوی کاملی از خواسته‌ی شما بر روی نمایشگر 65 اینچ تلویزیون 65X9500G سونی به نمایش درخواهد آمد.

امکان دسترسی به محتوای Netflix نیز تنها از طریق فشردن دکمه‌ی مربوطه امکان پذیر خواهد شد. این قابلیت امکان نمایش تصاویر 4K HDR و همچنین صحنه‌های کالیبره شده را در اختیار شما قرار خواهد داد. از امکانات جذاب ریموت کنترل هوشمند تلویزیون سونی 65X9500G می‌توان به قابلیت اتصال و کنترل تمامی دستگاه‌هایی که به تلویزیون متصل شده‌اند، اشاره کرد. با این امکانات متنوع، سبکی جدید از تلویزیون‌های هوشمند در اختیار شما قرار خواهند گرفته که تلویزیون‌های 2019 سونی از جمله این مدل در این باره پیشگام خواهند بود.

قابلیت‌های متنوع تر با امکان سرگرمی بیشتر و دلنشین تر

طراحی تلویزیون سونی X9500G

طراحی خاص تلویزیون‌های سونی با سادگی و استحکام بالا در مورد تلویزیون 65X9500G تولید شده در این برند نیز قابل مشاهده است. حاشیه‌های فوق باریکی که در اطراف نمایشگر 65 اینچ این محصول قرار گرفته‌اند، ظرافت و زیبایی را برای این مدل به همراه خواهند آورد. البته این نمای خوش تراش با پایه‌های دوشاخه‌ای و طراحی خاص این محصول تکمیل خواهد شد. پایه‌های موجود از طراحی عالی برخوردارند و با در اختیار داشتن شیارهایی بر روی نمای پشتی این امکان را فراهم می‌کنند تا کابل‌های متصل شده به این تلویزیون را بدون ایجاد آشفتگی، هدایت نمایید. البته همانند بسیاری از مدل‌های تولید شده در برند سونی، این محصول نیز از امکان جداسازی پایه برخوردار است تا آن را به دیوار متصل کرده و از مشاهده‌ی صحنه‌های روان بر روی دیوار و ایجاد دیزاین متفاوت لذت ببرید.

نمای پشتی تلویزیون سونی 65X9500G نیز از طراحی خاصی برخوردار می‌باشد که امکانات متنوع را با چینش مناسب در این بخش قرار داده است. خروجی اسپیکرها، درگاه‌های ارتباطی و ریزه کاری‌هایی خاص در این بخش قابل مشاهده خواهند بود. با این طراحی جذاب و خوش ساخت، امکان استفاده از امکانات عالی بر روی این محصول هیجان‌انگیزتر خواهد بود.

طراحی تلویزیون سونی X9500G

جمع بندی

طراحی شیک و مدرنی که در تلویزیون‌های سونی به کار رفته است این امکان را فراهم می کند تا جلوه‌ای جذاب و شیک را مهمان خانه‌ی خود نمایید. تلویزیون سونی 65X9500G یکی از خوش تراش ترین طراحی‌ها را به خود اختصاص داده است و سالنی با دیزاین خاص را برای شما به ارمغان خواهد آورد. کیفیت صدا و تصویر در این تلویزیون از کیفیت عالی برخوردارند و امکانات پیشرفته‌ی اسمارت را نیز در اختیار شما قرار خواهند داد.

شما می‌توانید سایز دیگری از تلویزیون 65X9500G را انتخاب نمایید تا کاملاً مناسب با فضایی باشد که این محصول را در آن قرار داده‌اید. تلویزیون سونی 55X9500G از دیگر مدل‌های تولید شده مشابه می‌باشد که در سایز 55 اینچ تولید شده است. شما می‌توانید با توجه به اندازه‌ی سالن خود یکی از این مدل‌ها را انتخاب نمایید و جلوه‌ی جدید از زیبایی و کارایی را میهمان خانه‌ی خود کنید. نقد بررسی کامل تلویزیون‌های سونی 2019 را می توانید همراه با ما داشته باشید و انتخابی آگاهانه را انجام دهید.

ادامه مطلب
جزئیات محصول
Sony 65X9500G
نظرات
بدون نظر

نظر دهید

  • امتیاز:
این کالا را با استفاده از کلمات کوتاه و ساده توضیح دهید.
محصولات مرتبط
3,850,000 تومان
مانیتور گیمینگ شیائومی مدل Mi Desktop 1C مجهز به پنل 28.3 اینچی IPS و کیفیت تصویر Full HD نرخ تازه سازی 60 هرتز و زمان پاسخگویی 6 میلی ثانی زاویه دید 178 درجه نسبت تصویر 19:9 حداکثر روشنایی 250 نیت مجهز به پایه قابل...
11,100,000 تومان
مانیتور گیمینگ شیائومی مدل XMMNTWQ34 مجهز به نمایشگر 34 اینچ و رزولوشن تصویر 3440×1440 پیکسل نرخ تازه سازی 144 هرتز و زمان پاسخگویی 4 میلی ثانیه قابلیت screen splits برای پیشبرد سریع کار نمایشگر اولتراواید با نسبت...
44,100,000 تومان
تلویزیون اولد ال‌جی مدل B1 مجهز به کیفیت تصویر 4K و رزولوشن 2160x3840 پیکسل موتور پردازشگر حرفه‌ای α7 Gen4 Processor 4K سیستم صوتی 2.2 کاناله با توان خروجی 40 وات قابلیت اتصال به اینترنت توسط وای-فای  سیستم عامل webOS
89,000,000 تومان
تلویزیون کوانتوم ال‌ای‌دی سامسونگ مدل Q80A مجهز به نمایشگر 85 اینچ QLED و کیفیت تصویر 4K سیستم صوتی 2.2.2 کاناله و توان صوتی 60 وات موتور پردازنده Quantum Processor 4K نور پس زمینه Direct Full Array 8X زاویه دید...
28,000,000 تومان
تلویزیون 70 اینچ ال جی مدل UP8050 موتور پردازشگر حرفه‌ای و هوشمند a5 AI Processor 4K کیفیت تصویر 4K و رزولوشن 2160x3840 پیکسل قابلیت اتصال به اینترنت توسط وای-فای و LAN سیستم صوتی 2 کاناله با توان خروجی 20 وات سیستم...
10,200,000 تومان
تلویزیون 43 اینچ ال جی مدل 43UP8150 مجهز به نمایشگر 43 اینچی Direct LED با کیفیت تصویر 4K دارای سیستم عامل webOS و هوش مصنوعی ThinQ سیستم صوتی دو کاناله و توان صوتی 20 وات پردازشگر تصویر α5 AI Processor 4K اتصال به...
22,500,000 تومان
تلویزیون سامسونگ مدل AU7200 نمایشگر تخت 65 اینچی LED و کیفیت تصویر 4K سیستم صوتی دو کاناله و توان خروجی 20 وات قابلیت اتصال به اینترنت توسط وای-فای و LAN پردازشگر تصویر 4K Crystal Processor سیستم عامل تایزن
25,500,000 تومان
تلویزیون QLED سامسونگ مدل Q70A دارای نمایشگر 55 اینچی QLED و کیفیت تصویر 4K موتور پردازنده Quantum Processor 4K سیستم صوتی 2 کاناله و توان صوتی 20 وات زاویه دید Ultra Viewing Angle فناوری Quantum HDR سیستم عامل تایزن

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ثبت نام / ورود